Громадсько-політичне видання

ДРОЗДОВСЬКИЙ Дмитро Ігорович

МЕРИДІАН РОЗУМІННЯ

Дроздовський
 
Дроздовський Д. І.
Меридіан розуміння / 
Дмитро Дроздовський.— К.: Унів. вид-во ПУЛЬСАРИ, 2011.— 220 с. : порт.

ISBN 978-966-2171-97-6

Ця книжка постала в результаті багаторічних мандрів її автора (учасника міжнародних літературознавчих конференцій, симпозіумів, форумів  у різних країнах) меридіанами світу — від Латинської Америки до Султанату Оман, від Великої Британії до Сполучених Штатів Америки.
Книжка складається з двох розділів: “Україна” та “Світ”. У першому розділі автор показує цинічність нинішнього політичного часу, абсурдність інформаційного простору в Україні й поза нею. В другому — кожний закордонний візит змушує автора на тлі іноземного досвіду говорити про Україну, шукаючи можливі форми соціокультурного перегуку між нею та простором Іншого.

ББК 83.3 (0) я44+66.2(4УКР)


Дмитро Дроздовський (нар. в Одесі) — літературознавець, літературний критик, перекладач (з англійської, іспанської та португальської мов). Співробітник Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України. Заступник головного редактора журналу світової літератури “Всесвіт”. Член Національної спілки журналістів України. Лауреат Міжнародної літературної премії ім. О. Гончара (2005) та премії ім. О. Білецького в галузі літературної критики (2010). Закінчив Національний університет “Києво-Могилянська академія”. Автор культурологічної книжки “Код майбутнього” (ґрант Президента України 2006 року, науковий консультант — проф. Оксана Пахльовська) й публікацій з історії української та європейської літератур.

Pulsary shop

E-mail: mail@pulsary.com.ua

Last updated: 14.09.2011

© Pulsary,  2011